ÇETİNER VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Pendik

#

Batı Mah. Ankara Caddesi No:63 Köşe Apartman
Çarşı, Pendik / İstanbul

(216) 491 0241

Canlı Yardım
ÇETİNER VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Çetiner Veteriner Kliniği, 1994 yılında Veteriner Hekim Tanher İbram tarafından kurulmuştur. 2005 yılında itibaren Veteriner Hekimi Şeyla İbram Yavuz' un katılımıyla 2 veteriner hekimi ile Pendik semtinde, Anadolu yakasındaki petlere ve pet sahiplerine hizmet vermektedir.
Kliniğimiz sağlıklı ve genç evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra, yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı ve tedavileri yapılabilmektedir.
Uzman ve tecrübeli hekim kadromuzla koruyucu hekimlik, genel cerrahi, dahiliye, röntgen, laboratuvar tahlilleri, acil müdahale, diş temizleme ve bakımı, yatılı tedavi, adrese hizmet ve yerinde müdahale, mikroçip, kuaför ve petshop ile bütün profesyonel mamalar ile pet malzemeleri içinde barındıran bir veteriner kliniğidir. İstanbul Veteriner Hekmler Odası, Türkiye Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği'ne üyedir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Çetiner veteriner kliniği İstanbul ili Pendik ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Batı Mah. Ankara Caddesi No:63 Köşe Apartman
Çarşı, Pendik / İstanbul

(216) 491 0241

Canlı Yardım