Ara Yol Tarifi Web Sitesi
GÖKTÜRK VETTOWN VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Eyüp

5.00
5.00
#

Göktürk Merkez Mah. Hacı Ahmet Caddesi No:3C
Göktürk, Eyüp / İstanbul

 
GÖKTÜRK VETTOWN VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Vettown Veteriner Kliniği'nin temel hekim kadrosu Veteriner Hekim Tarık DOĞAN ve Veteriner Hekim Salih Doğa YURAKUL önderliğinde oluşmaktadır. Bünyesinde çeşitli stajyer öğrencilere staj imkânı sunan klinik, özel uzmanlık isteyen tedavi ve müdahalelerde, tedavi ve müdahalenin başarısı adına, gerekli uzmanların yardımını almaktan da kaçınmamaktadır.

KLİNİK HİZMETLERİ KUAFÖR HİZMETLERİ EVLERE MAMA SERVİSİ PET PANSİYON PET SERVİS YOĞUN BAKIM
Size ve küçük dostunuza en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Küçük dostunuzun en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak. 
Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Göktürk vettown veteriner kliniği İstanbul ili Eyüp ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Göktürk Merkez Mah. Hacı Ahmet Caddesi No:3C
Göktürk, Eyüp / İstanbul

(212) 322 3839