MERCAN VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Tuzla

#

Postane Mah. 7, Gökyüzü Sokak
Çarşı, Tuzla / İstanbul

(216) 999 9348

Canlı Yardım
MERCAN VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Akademik bilgi ve tecrübenin, son teknoloji cihazlarla birleştiği yepyeni bir deneyime hazır mısınız?
2008 yılında Mersin’de faaliyete başlayan Kliniğimiz 2018 yılı itibariyle yeni ve son teknoloji cihazları ile İstanbul Tuzla’da 450 m2 yeşil alan üzerine kurulu 200 m2 kapalı alana sahip Villa’da hizmet vermeye başlamıştır.

Ortalama insan hayatından çok daha kısa bir yaşam süresine sahip dostlarımızın, bu yaşam sürelerini olabildiğince uzatmak ve en yüksek düzeyde sağlıklı geçirmelerini sağlamak öncelikli prensibimizdir. Bunun için tüm tıbbi ve akademik gelişmeler ile son teknolojiler yakından takip edilmektedir.

Unutulmamalıdır ki; tedavi her zaman dostumuz için yıpratıcı ve yorucu, hasta sahipleri için de üzüntülü ve maliyetlidir. Koruyucu hekimlik hizmetleri, uzman veteriner hekim kontrolleri ve düzenli yapılan check-up işlemleri ile hastalıkların önüne geçilmesi mümkün olmaktadır.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Mercan veteriner kliniği İstanbul ili Tuzla ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Postane Mah. 7, Gökyüzü Sokak
Çarşı, Tuzla / İstanbul

(216) 999 9348

Canlı Yardım