TERAPİ VETERİNER KLİNİĞİ

Kocasinan

#

Erciyesevler Mah. Tuna Caddesi No:8/A
Fevzi Çakmak, Kocasinan / Kayseri

(035) 223 54432

Canlı Yardım
TERAPİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

2007 ile 2010 yılları arasında klinik olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimizi 2010 yılında KAYSERİ TERAPİ VETERİNER POLİKLİNİĞİ adı altında poliklinik seviyesine çıkardık. Kayseri' de ilk Pet Polikliniği olarak; ''Küçük dostlarımızın sizler için ne kadar önemli'' olduğunun farkındayız.
Dostlarımıza hak ettikleri hizmeti verebilmek ve onların sorunlarına acil çözümler sunabilmek için; üstün donanımlı bir poliklinik oluşturmayı prensip edindik. Şuan bir çok ihtiyacı karşılayacak alet ve ekipmana (röntgen, ultrason, anestezi cihazı, yoğun bakım kafesi, mikroskop, kan sayım cihazı, biyokimya cihazı, hasta başı monitörü, sterilazatör ) sahibiz ama teknoloji konusunda eksiklerimizi takip etmeyi ve açıklarımızı kapatmayı her zaman birinci planda tutacağız....

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Terapi veteriner kliniğiili Kocasinan ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Erciyesevler Mah. Tuna Caddesi No:8/A
Fevzi Çakmak, Kocasinan / Kayseri

(035) 223 54432

Canlı Yardım