ÜMRANİYE BOBO VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Ümraniye

#

Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Caddesi Çayır Sokak No:8, D: A/B
Namıkkemal, Ümraniye / İstanbul

(216) 505 4137

Canlı Yardım
ÜMRANİYE BOBO VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Ümraniye Bobo Veteriner Kliniği evcil hayvan polikliniği olarak İstanbul , Ümraniye'de açılmış olup 2006 yılından beri hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.


Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya vb. Gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.


Pet dostlarımızın gerek teşhis gerekse tedavi yöntemlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Can yoldaşlarımızın sağlığını korumak üzere diğer bilim dallarının da dahil olduğu yepyeni teknikler devreye giriyor. 
Teşhis ve tedavide dünyanın ulaştığı en yeni bilgi ve teknikleri takip etmek,  biz veteriner hekimlerin sürekli erişmek zorunda olduğumuz, sürekli güncellemek zorunda olduğumuz önemli uğraşlarımızdan birisi. 


Bu sitemizde hayvan sağlığıyla ilgili sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Polikliniğimizde bulunan donanım ve sunduğumuz hizmetler hakkında sizleri haberdar etmenin yanında, koruyucu hekimlikten bahsettik.
Can yoldaşlarımız henüz sağlık sorunu yokken, bir veteriner hekimden destek almayı lütfen ihmal etmeyin.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Ümraniye bobo veteriner kliniği İstanbul ili Ümraniye ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Caddesi Çayır Sokak No:8, D: A/B
Namıkkemal, Ümraniye / İstanbul

(216) 505 4137

Canlı Yardım