VETMEN VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Kadıköy

#

Sahrayıcedit Mah. İnönü Caddesi Çamlık Park Sokak No:1/C
Sahrayıcedit, Kadıköy / İstanbul

(216) 358 8383

Canlı Yardım
VETMEN VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

VetMen Veteriner Kliniği olarak İstanbul’da faaliyet vermeye 2018 yılında başladık. Uzm. Veteriner Hekim Mustafa BARAN ve Veteriner Hekim İhsan KOÇAK uzun yıllar Ankara’da küçük hayvan hekimliği yaptıktan sonra şimdi İstanbul çocukları için kahramanlığa gelmiş bulunmaktayız. Bu sayede “VETMEN” olarak çocuklarınızın kahramanı veteriner iki adam olmak isteriz.

Yıllardır sektörde aktif bir şekilde çalışıyor olmanın verdiği tecrübeler ile VetMen Veteriner Kliniği’ni en doğru tedavi ve operasyon şartlarına ulaştırmayı hedefledik. Bu yolda ruhumuzda yer alan hayvan sevgisi ile onların sağlıklı yaşamalarının yanında ruhsal sağlığı adına bilgilendirmeyi ve her geçen gün daha iyiye ulaşmalarını görev edindik.

VetMen İstanbul Veteriner Kliniği olarak çocuklarımızın tüm acil vakalarında 7/24 hizmet vermekteyiz. Klinik çalışma düzenimiz randevuludur fakat Acil Veteriner durumlarında 7/24 randevu almadan hizmet alabilirsiniz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Vetmen veteriner kliniği İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

8 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Sahrayıcedit Mah. İnönü Caddesi Çamlık Park Sokak No:1/C
Sahrayıcedit, Kadıköy / İstanbul

(216) 358 8383

Canlı Yardım