Veteriner Hekimlerine Sorun

Anasayfa / HEKİME Sor

Sağlık
Köpeğimin sırtının bir kısmında tüy dökülüyor

K.B.

Kaan

Köpeğimin sırtının bir kısmında tüyler dökülmüş ve çok fazla kaşınıyor belli ne olabilir ne yapabilirim.

15.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
köpeklere verilmemesi gereken gıdalar

C.A.

canerarab

merhaba, köpeğim var ve hangi besinleri vermemem gerektiği konusunda bilgilendirir misiniz?

12.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
Kızgınlıkta yaş mama

F.G.

ftmgry

Merhaba, disi kedim kızgınlık döneminde ve yas mamanın bu dönemini daha da artirdigini soylediler, bilgilendirirseniz çok sevinirim

10.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
yavru kedi besleme

G.K.

gmzky

Merhaba bahçede ve evde baktığım çok fazla kedim var. Bu sene 8 tane yavru doğdu. Kısırlaştırma imkanım yoktu kedileri şimdi kediler sütten kesildikten sonra sahiplendirmek zorundayım. Bazılarını da evime alacağım. Fakat yavru kedi mamaları hep ” 1 yaştan sonrası için” uyarısı içeriyor. Kediye inek sütü veremeyeceğimi biliyorum. İki aydan sonra kedimi ne ile besleyeceğim?

10.07.2019

1 Yanıt

Davranış
Kedim hapşuruyor, alerjik mi

R.Y.

rsmcik

Merahaba, bir kedim var, British Shorthair. Bu aralar arada hapşırıyor veterinere gittik alerjiktir dedi sizce alerjik olması mümkün mü?

10.07.2019

1 Yanıt

Sağlık
Kedimin patisi şişti

O.K.

orkkarac

Merhaba. Kedim bugün sabahtan beri sağ arka patisinin üzerine tam basamıyor. Sağ patisindeki baştaki parmağı diğerlerinden ayrı gibi duruyor patisi şişmiş gibi. Kendi veterinerime götürdüm ağrı kesici iğne yaptı. ama sizden de bilgi almak istedim. Koltuğa ya da yüksek yerlere zıplama konusunda herhangi bir sıkıntı yok.

10.07.2019

1 Yanıt

Sağlık
Kedi aşı takvimi

A.A.

alpertunga

Kedim 9 aylık en son 2 ay önce sadece iç parazit hapı içti normalde 3 ayda veterinerde aşı olarak uygulanıyordu sizce hangisi daha sağlıklı şuna veterinere götürsem iç-dış parazit alışı yapar mı birde 4 ay önce karma 1 oldu ama 2 doz uygulandığını yeni öğrendim ve veterinerimi değiştirmeye karar verdim şimdi götürsem yapılır mı

10.07.2019

1 Yanıt

Genel
Köpek bakımı ve eğitimi

A.U.

adünalan

Merhaba, Ben sibirya kurdu sahiplenmek istiyorum. Daha önce köpek olan evde yaşadım fakat hiç bakımını tek başıma üstlenmedim. Bu sefer ben her şeyiyle kendim ilgilenmek istiyorum. Bir yandan çok istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Yemeği, tuvaleti, eğitimi nasıl olacak, ne yapıcam bilgi almak istiyorum.

09.07.2019

1 Yanıt