Veteriner Hekimlerine Sorun

Anasayfa / HEKİME Sor

Sağlık
Muhabbet kuşum kusuyor ve ishali var

R.O.

Rumeysax

Muhabbet kuşum bugün 4 kere küstü ve çok sıvı birşekilde ishali var kapmalıyım

24.10.2019

2 Yanıt

Davranış
Erkek kedimi kısırlaştırmam mı lazım?

E..

ecemozay

merhaba ben sokaktan yaklaşık 4 aylık bir kedi sahiplenmiştim kedim şuan 2 yaşına girecek (ve evde başka bir erkek kedim daha var onu da sokaktan sahiplenmiştim fakat daha 1.buçuk aylıkken onda hiç böyle bir işaret bırakma yaşamıyorum) 4 aylıkken sokaktan aldığım eve gelen 2. kedim 2 senedir evde işaret bırakıyor ve evin her köşesine işemesi çok zor durumda bırakıyor bizi kedim bazen miyavlayıp balkona çıkmak istiyor sanki sokak hayatını özlüyor gibi:( ama onu çok seviyorum bırakamam kısırlaştırmaktan da çekiniyorum kedime sedasyon ya da anestezi uygulanmasından korkuyorum ve güvenilir bir hekim bulmak çok zor ne yapmam gerek

13.10.2019

1 Yanıt

Sağlık
Köpeğimin sırtının bir kısmında tüy dökülüyor

K.B.

Kaan

Köpeğimin sırtının bir kısmında tüyler dökülmüş ve çok fazla kaşınıyor belli ne olabilir ne yapabilirim.

15.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
köpeklere verilmemesi gereken gıdalar

C.A.

canerarab

merhaba, köpeğim var ve hangi besinleri vermemem gerektiği konusunda bilgilendirir misiniz?

12.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
Kızgınlıkta yaş mama

F.G.

ftmgry

Merhaba, disi kedim kızgınlık döneminde ve yas mamanın bu dönemini daha da artirdigini soylediler, bilgilendirirseniz çok sevinirim

10.07.2019

1 Yanıt

Beslenme
yavru kedi besleme

G.K.

gmzky

Merhaba bahçede ve evde baktığım çok fazla kedim var. Bu sene 8 tane yavru doğdu. Kısırlaştırma imkanım yoktu kedileri şimdi kediler sütten kesildikten sonra sahiplendirmek zorundayım. Bazılarını da evime alacağım. Fakat yavru kedi mamaları hep ” 1 yaştan sonrası için” uyarısı içeriyor. Kediye inek sütü veremeyeceğimi biliyorum. İki aydan sonra kedimi ne ile besleyeceğim?

10.07.2019

1 Yanıt

Davranış
Kedim hapşuruyor, alerjik mi

R.Y.

rsmcik

Merahaba, bir kedim var, British Shorthair. Bu aralar arada hapşırıyor veterinere gittik alerjiktir dedi sizce alerjik olması mümkün mü?

10.07.2019

1 Yanıt

Sağlık
Kedimin patisi şişti

O.K.

orkkarac

Merhaba. Kedim bugün sabahtan beri sağ arka patisinin üzerine tam basamıyor. Sağ patisindeki baştaki parmağı diğerlerinden ayrı gibi duruyor patisi şişmiş gibi. Kendi veterinerime götürdüm ağrı kesici iğne yaptı. ama sizden de bilgi almak istedim. Koltuğa ya da yüksek yerlere zıplama konusunda herhangi bir sıkıntı yok.

10.07.2019

1 Yanıt